Dil Seçiniz arrow_buttom.png
Anasayfa
Hakkımızda


Yarım asırdan fazla geçmişi olan Uğurlu Gurubun dış ticaret işlemlerini tek elden ve profesyonelce yürütmek, ihracatta KDV iadelerini aksatmadan ve daha doğru bir sistemle alabilmek için, kurduğu Uğurlu Group zaman içinde grup dışındaki firmalara da hizmet vermeye başlamıştır.
Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Uğurlu Group, farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek,  iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dış ticaretci olmak en temel ilkelerimizdir.

Firmalara düşük maliyette operasyonel kolaylık  ve hızlı odaklanma sağlıyoruz ihracat süreci detaylı bir işlemdir imalatçı bir firmanın bu işleri takip etmesi ve yönetmesi için zaman ayırması gereklidir bu da asıl faaliyet konusu olan imalatına odaklanmasını zayıflatır.

Kurulduğumuz günden buzaman kadar imalatcıların ve firmaların yoğunluğu azaltıyoruz.İşlerinin aksamasını engelliyor aksine fazla kazanç sağlamalarını sağlıyoruz.